Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 19
kluk
Provozováno na realitním systému Realman

O NÁS

NEPOTŘEBUJEME BÝT NEJVĚTŠÍ ALE CHCEME TU BÝT PRO VÁS!

Naše společnost OKF REALITY se zabývá kompletními službami v oblasti realitního trhu. Náš příběh začíná v roce 2017, kdy jsme se rozhodli založit realitní kancelář, která tu bude pro lidi a zajistí maximální spokojenost při prováděné realitní transakci. Naší hlavní vizí je poskytovat služby na nadstandardní úrovni, mít za sebou kvalitní advokátní kancelář, kvalitní finanční poradce, spolupracovat s profesionály při zajištění nejlepší prezentace nemovitostí na trhu a hlavně dělat veškerou práci od srdce, aby se na nás mohl každý klient s důvěrou znovu obrátit.

 

kluk12

OKF REALITY je úspěšná a stabilní realitní kancelář, která nabízí kvalitní služby v oblasti realitního trhu. Zabývá se zprostředkováním prodeje a pronájmů nemovitostí.

Naším hlavním posláním je maximální spokojenost našich klientů.

Spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi. Kvalitní právní servis je naší nejvyšší prioritou. Poskytneme Vám jistotu a záruku.

Dále spolupracujeme s profesionálními finančními poradci, kteří budou při vyřizování hypotéky, pojištění apod., vždy stát na Vaší straně. S jejich pomocí Vám zařídíme nejvhodnější financování, dle Vašich potřeb, při koupi Vaší nemovitosti, které současný finanční trh nabízí.

Zabýváme se také prodejem nemovitostí, které jsou předmětem insolvenčního či konkursního řízení.

V současné chvíli působíme v Olomouckém, Moravskoslezském a Zlínském kraji.

Jsme přesvědčeni o tom, že každá nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci. Proto zpravidla u každé námi prodávané nemovitosti zajišťujeme profesionální fotografie, home staging, půdorysy, vizualizace, 3D SCAN (virtuální prohlídky), video prohlídky, záběry z dronu a další technické vymoženosti. Zkrátka se snažíme pro Vás udělat vždy něco navíc, neustále se rozvíjet a vymýšlet inovativní projekty.

A co vlastně název OKF reality znamená?

Je to prosté. Jelikož víme, že prodej či koupě nemovitosti není jako když člověk kupuje rohlík apod., ale nakládá opravdu s hodnotným majetkem. Proto tento název sděluje, že veškeré Finance, které jsou spojené s realitní transakcí jsou prostě OK. Tudíž se o své peníze / majetek nemusíte obávat. A v neposlední řadě jsou první písmena OK, také obsažena v příjmení majitele pana Marka Ondrušky.

Náš tým se na Vás bude těšit i v případě, že byste se chtěli jen poradit a nebo zajít jen na kávu :-)

 

banner 95cmx480cm - 1ku10_1

 
KDE NÁS NAJDETE?

 
 
file1-14