Na prodej zahrada s chatkou 1455 m² - ul. Samota, město Kojetín

Kojetín 454
Cena pozemku
530 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Marek Ondruška
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Realitní kancelář OKF REALITY Vám nabízí k prodeji zahradu s chatkou, nacházející se v klidné lokalitě na ulici Samota ve městě Kojetín. Velikou výhodou je zejména pozemek, který je dle platného územního plánu veden jako plocha Rekreace - plocha staveb pro rodinnou rekreaci.

Chata na pozemku disponuje celkem 2 pokoji (obývací místnost, kuchyně), předsíní, dílnou, má 2 komíny, půdní prostor a je přízemního typu. Stav objektu je dobrý. Zastavěná plocha chatky činí 21 m², užitná plocha činí 30 m².

Prostorná zahrada je celá oplocená se vstupní dvoukřídlovou bránou a má rozlohu 1434 m², díky čemuž si zde můžete užít dostatek prostoru, bezpečí, soukromí a dělat co Vás napadne. Na pozemku se nachází udírna s grilem, skladovací prostor v podobě velkého dřevěného sudu, kovová nádrž na vodu, studna, okrasné a ovocné stromy - 4x jablko, 4x meruňka, 6x švestka, 2x hruška, 2x třešeň. Půda na pozemku spadá do I. třídy ochrany zemědělského půdního fondu. Bodová výnosnost této půdy je na stupnici od 6 do 100 vyjádřena hodnotou 91. Jedná se tak o vysoce produkční půdu.

Odpadové vody jsou svedeny do trativodu a zdroj vody je zajištěn ze studny. Vytápění je zajištěno krbovými kamny na tuhá paliva, což zaručuje teplo i v chladnějších dnech. Na elektřinu je možné se napojit ve vzdálenosti cca 30 metrů od pozemku.

!! Příjezd po nezpevněné komunikaci přímo k pozemku !!

Umístění v dojezdové blízkosti města nabídne veškerou občanskou vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta a kompletní síť obchodů a služeb.

Díky dostupné dopravě, kterou zajišťují vlak, dálnice, silnice a autobus, je tato nemovitost snadno dostupná. Přírodní krása okolí a klidná atmosféra chatové oblasti přitahují jak milovníky přírody, tak i rodiny hledající odpočinek nebo dostatek prostoru pro rodinné aktivity nebo pěstování různých plodin.

Pokud se Vám tato zahrada s chatkou líbí, neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si prohlídku. Rádi vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPřerov
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky454
Datum aktualizace07.05.2024
K dispozici od04.01.2024
Umístění objektuPolosamota
VybavenoNe
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceNeupravená
Plocha dílen m23
Rok kolaudace1980
Datum nastěhování04.01.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m21455
VodaVoda - studna
Odpad 
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
lname: fname: phone: fullname:
Poloha zadaná inzerátem je ulice