Pozemek pro bydlení 1584 m² - obec Lichnov, okr. Bruntál

Lichnov 399
Cena pozemku
991 / m2 Včetně provize
Kontakt makléře
Marek Ondruška
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Hledáte pozemek pro výstavbu Vašeho vysněného domu, usedlosti nebo penzionu? Potom by Vás mohla zajímat tato jedinečná nabídka.

Realitní kancelář OKF REALITY Vám nabízí na prodej rovinatý pozemek pro bydlení v klidné části obce Lichnov u Bruntálu. Celková plocha pozemku činí 1584 m² a nabízí široké spektrum využití.

Jedná se o plochu smíšenou obytnou, vhodnou pro výstavbu rodinného domu, venkovské usedlosti, stavbu pro rodinnou rekreaci, stavbu pro občanské vybavení (např. stravování, ubytování, penzion apod.).
V rámci velikosti pozemku nebudete mít žádné omezení.

Elektřina (230V, 380V) je na pozemku, obecní vodovod na hranici pozemku, plynovod je vzdálen cca 20 metrů a kanalizace není v obci zřízena. Odpadní vody jsou tak řešeny žumpou, příp. čističkou odpadních vod.

Pozemek je oplocen po celém svém obvodě. Přístup je zajištěn po asfaltové komunikaci s možností přístupu ze zadní strany pozemku po polní cestě.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a supermarketu. V těsné blízkosti se nachází muzeum vidlí, lesy, kouzelná příroda a kopec Kukačka (517 m n. m.).

Geomorfologicky patří Lichnov k provincii Česká vysočina, subprovincii Krkonošsko-jesenické (Sudetské), oblasti Jesenické (Východosudetské) (geomorfologický celek Nízký Jeseník, podcelek Brantická vrchovina).

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry nabídky

Lokalita Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky399
Datum aktualizace15.03.2024
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21584
VodaVoda - dálkový vodovod
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: email: fname: lname:
Poloha zadaná inzerátem je část města