Pozemek pro bydlení 1584 m² - obec Lichnov, okr. Bruntál

Lichnov 399
Cena pozemku
991 / m2 Včetně provize
Kontakt makléře
Marek Ondruška
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Hledáte pozemek pro výstavbu Vašeho vysněného domu, usedlosti, penzionu a jiné? Potom by Vás mohla zajímat tato jedinečná nabídka.

Realitní kancelář OKF REALITY Vám nabízí na prodej rovinatý pozemek pro bydlení v klidné části obce Lichnov u Bruntálu. Celková plocha pozemku činí krásných 1584 m² a nabízí široké spektrum využití.

Jedná se o plochu smíšenou obytnou, vhodnou pro výstavbu rodinného domu, venkovské usedlosti, stavbu pro rodinnou rekreaci, stavbu pro občanské vybavení (např. stravování, ubytování, penzion apod.).
V rámci velikosti pozemku nebudete mít žádné omezení.

Elektřina (230V, 380V) je na pozemku, obecní vodovod na hranici pozemku, plynovod je vzdálen cca 20 metrů a kanalizace není v obci zřízena. Odpadní vody jsou tak řešeny žumpou, příp. čističkou odpadních vod.

Pozemek je oplocen po celém svém obvodě. Přístup je zajištěn po asfaltové komunikaci s možností přístupu ze zadní strany pozemku po polní cestě.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a supermarketu. V těsné blízkosti se nachází muzeum vidlí, lesy, kouzelná příroda a kopec Kukačka (517 m n. m.).

Geomorfologicky patří Lichnov k provincii Česká vysočina, subprovincii Krkonošsko-jesenické (Sudetské), oblasti Jesenické (Východosudetské) (geomorfologický celek Nízký Jeseník, podcelek Brantická vrchovina).

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry nabídky

Lokalita Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky399
Datum aktualizace18.08.2023
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
OstatníPlot
StavbaOstatní
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21584
VodaVoda - dálkový vodovod
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
lname: phone: fullname: fname:
Poloha zadaná inzerátem je část města