Prodej - Stavebního pozemku, 1870 m², Přerov - Újezdec

Přerov 349
Cena pozemku
1 700 / m2
Kontakt makléře
Jiří Pec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Hledáte stavební pozemek? Chcete si splnit svůj sen a postavit si vlastní dům?

Realitní kancelář OKF REALITY Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k prodeji pozemek v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Přerově. Pozemek má výměru 1870 m² a nachází se v katastrálním území Přerov – Újezdec.

Šířka pozemku je cca 14 m a délka 134 m. Pozemek je v územním plánu určený k výstavbě rodinných domů. Závazkem současného majitele je vybudování inženýrských sítí na pozemku. Veškeré potřebné kroky jsou již v chodu. Vodovod, splašková kanalizace a přípojka elektřiny by měly být vybudovány nejpozději do května 2023. (vše je doložitelné na základě dokumentů s dodavateli). Veškeré náklady na vybudování inženýrských sítí jsou již zahrnuty v ceně pozemku. Koupě pozemku je výhodná i jako investiční záměr.

Současný majitel již začal pracovat se stavební firmou na projektové dokumentaci k výstavbě rodinného domu. Tato firma se Vám postará o kompletní výstavbu domu dle zpracovaného projektu. Nový majitel pozemku má možnost odkoupit projektovou dokumentaci za cenu 100.000,-. Bližší informace a veškeré dokumenty, ať už pouze k pozemku nebo ke kompletní projektové dokumentaci k výstavbě domu má k dispozici realitní makléř.

Městská část Přerov – Újezdec má výbornou dopravní dostupnost. Do centra Přerova dojedete autem za 5 minut. Za stejný čas se dostanete na nájezd dálnice D1 Říkovice - Brno. Využít lze samozřejmě i městskou hromadnou dopravu. V obci se neustále rozvíjí kulturně společenský život. Pořádají se zde plesy, dětské dny, sportovní akce. V obci se nachází městská knihovna, obchod, mateřská škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště a další.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry nabídky

Lokalita Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky349
Datum aktualizace20.09.2022
Umístění objektuSamota
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21870
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: fname: lname:
Poloha zadaná inzerátem je obec