Prodej stavebního pozemku 964 m2 - obec Sobíšky, okr. Přerov

Sobíšky 440
Cena pozemku
630 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Marek Ondruška
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Jedinečná nabídka! Chtěli byste si postavit srub, dřevostavbu anebo zděný rodinný dům v blízkosti lesů? Potom by si Vám mohl líbit tento pozemek.

Realitní kancelář OKF REALITY Vám nabízí na prodej pozemek pro bydlení v obci Sobíšky, okr. Přerov. Tento prostorný pozemek má celkovou plochu 964 m². Je umístěn v klidné lokalitě a nabízí možnost výstavby vlastního domu dle vašich představ.

Dle platného územního plánu se jedná o plochu smíšenou venkovskou. Na pozemku je možné postavit jednopodlažní dům s podkrovím a zastavět 175 m² v rámci vsakování. Inženýrské sítě se nachází cca 30 metrů od pozemku.

Pozemek je rovinatý, snadno dostupný za pomocí silnice a nezpevněné cesty. Doprava je zajištěna také autobusem. Okolí je obklopeno přírodou, lesy a poskytuje klidný a příjemný životní prostor. Momentálně je pozemek využíván jako zahrada.

Obec Sobíšky leží 7,5 km severně od města Přerov. Nejvyšší část obce se nachází 321 metrů nad mořem. Domky jsou postaveny na úpatí kopce v údolí, které se mírně svažuje k Vinarům. V obci pracuje sbor dobrovolných hasičů, který býval a je organizátorem všech sportovních a kulturních zábav, např. hodů, dětského dne, drakiády, pálení čarodějnic, mikulášské zábavy, plesu a dalších. V obci je knihovna. Sobíšky jsou plynofikovány a mají kanalizaci. Cesty jsou asfaltové s pouličním osvětlením. Do obce zajíždí autobus směr Zábeštní Lhota a Potštát.

Pozemek díky své velikosti a výhodné lokalitě nabízí nekonečné možnosti a potenciál pro vaše budoucí bydlení či rekreaci v nádherné přírodě.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPřerov
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky440
Datum aktualizace06.11.2023
Umístění objektuOkraj obce
StavbaOstatní
ZástavbaVenkovská
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2964
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
email: fname: fullname:
Poloha zadaná inzerátem je obec