Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23
kluk
Provozováno na realitním systému Realman

Reference

Marek Ondruška

JANA S.,BRNO, 23.1.2019

Děkuji pane Ondruška za pomoc při prodej mého bytu. Líbilo se mi Vaše férové jednání, rady které jste mne poskytnul a celkový přístup, který se dnes jen tak nevidí. Jsem velice ráda, že jsem svůj byt k prodeji svěřila právě Vám. Přeji hodně úspěchů a spokojených klientů.

Marek Ondruška

9.8.2018, Marcel Růžička, Přerov

Moc děkuji panu Ondruškovi za prodej mé chaty a vyřízení veškeré dokumentace. Bylo s Vámi velmi příjemné jednání a celý prodej byl velmi rychlý. V dnešní době je takových lidí málo a proto jsem velmi rád, že jste mne byl doporučen. Já Vás budu samozřejmě také doporučovat a děkuji za dárek...

Marek Ondruška

10.4.2018, František Novák, Přerov

Pane Ondruška, moc Vám děkuji za pomoc při prodeji mého domu a následné koupi bytu. Byl jsem s Vašemi službami spokojen ve všech směrech. Jde vidět, že jste opravdu znalý a máte spoustu zkušeností. Budu Vás doporučovat i nadále. Přeji hodně úspěchů.

Marek Ondruška

20.6.2018, Dagmara Hermannová, Opava

S panem Ondruškou jsem byla velmi spokojena. Jde vidět, že má veliký přehled. Profesionální a přátelský přístup. Pomohl mne s mou nelehkou situací, určil prodejní cenu, vypracoval tržní odhad mé nemovitosti abych si mohla sama udělat představu o hodnotě mé nemovitosti a tak jsem se s ním domluvila na spolupráci. Následovalo profesionální nafocení, rady jak mám dále postupovat. Prostě zařídil opravdu hodně věcí a já jsem se v podstatě nemusela o nic starat a věděla, že jsem v dobrých rukou. Byla jsem velmi podrobně informována jak se prodej vyvíjí. Nakonec vše dopadlo tak, jak jsem si představovala a moc mu za to děkuji. Doporučuji!!!.

15.9.2018, Tomáš Budinský

Doporučuji realitní kancelář všemi deseti. Dlouho jsem hledal a chtěl výhodně koupit rodinný dům v okolí Přerova. Bohužel jsem měl vždy nějakou smůlu na makléře a už jsem přestával věřit. Tým OKF reality mě však pomohl dům najít a dnes již spokojeně s rodinou bydlíme. Perfektní práce. Děkuji a přeji hodně úspěchů.