Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20
kluk
Provozováno na realitním systému Realman

Reference

Marek Ondruška

JANA S.,BRNO, 23.1.2019

Děkuji pane Ondruška za pomoc při prodej mého bytu. Líbilo se mi Vaše férové jednání, rady které jste mne poskytnul a celkový přístup, který se dnes jen tak nevidí. Jsem velice ráda, že jsem svůj byt k prodeji svěřila právě Vám. Přeji hodně úspěchů a spokojených klientů.

Ing. Aleš Kuča

10.12.2018, Luděk Šíma, Hranice


Dobrý den pane Kuča, určitě na Vás můžu říct jen kladné slova. Spolupráce byla výborná a domluva vždy jednoduchá. Vždy jste mi vycházel vstříc a pomáhal vše urychlit pro snadný průběh koupi. A za to Vám děkuji a přeji Hezké a klidné Vánoce. S pozdravem Šíma Luděk

Marek Ondruška

9.8.2018, Marcel Růžička, Přerov

Moc děkuji panu Ondruškovi za prodej mé chaty a vyřízení veškeré dokumentace. Bylo s Vámi velmi příjemné jednání a celý prodej byl velmi rychlý. V dnešní době je takových lidí málo a proto jsem velmi rád, že jste mne byl doporučen. Já Vás budu samozřejmě také doporučovat a děkuji za dárek...

Aleš Chytil

11.11.2017, Kateřina Violová, Přerov

Pane Chytil děkuji za Váš čas, který jste věnoval prodeji mého domu v Přerově. Byla jsem s Vámi velmi spokojena. Na začátku jsem nevěřila že mohou vzniknout nějaké problémy ale Vy jste dům prodal, postaral se o veškeré záležitosti a vyřízení všech dokumentů. Zkrátka děkuji za tento full servis.

Ing. Aleš Kuča

12.10.2018, Marie Venská, Přerov

Musím poděkovat panu Aleši Kučovi, který mě poskytl kompletní servis v rámci prodeje mého bytu v Přerově. Velice milé jednání a přístup, který se dnes už vidí málo. Řešil věci kolem prodeje i ve večerních hodinách. Skvělá prezentace. Byla jsem s Vámi velmi spokojena a budu Vás dále doporučovat.

Aleš Chytil

10.2.2018, Jaroslav Matyášek, Zlín

Pan Aleš Chytil je velice zkušený makléř a bez jeho pomoci s prodejem mého domu bych se neobešel. Ještě jednou děkuji touto cestou a děkuji i za pěkný dárek. Budu Vás nadále doporučovat.

Aleš Chytil

10.9.2018, Jiří Musil, Přerov

Děkuji panu Chytilovi za prodej mého bytu a všech náležitostí kolem. Vím, že to nebylo jednoduché. Sám bych si na to netroufl. Jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit.

Marek Ondruška

10.4.2018, František Novák, Přerov

Pane Ondruška, moc Vám děkuji za pomoc při prodeji mého domu a následné koupi bytu. Byl jsem s Vašemi službami spokojen ve všech směrech. Jde vidět, že jste opravdu znalý a máte spoustu zkušeností. Budu Vás doporučovat i nadále. Přeji hodně úspěchů.

Marek Ondruška

20.6.2018, Dagmara Hermannová, Opava

S panem Ondruškou jsem byla velmi spokojena. Jde vidět, že má veliký přehled. Profesionální a přátelský přístup. Pomohl mne s mou nelehkou situací, určil prodejní cenu, vypracoval tržní odhad mé nemovitosti abych si mohla sama udělat představu o hodnotě mé nemovitosti a tak jsem se s ním domluvila na spolupráci. Následovalo profesionální nafocení, rady jak mám dále postupovat. Prostě zařídil opravdu hodně věcí a já jsem se v podstatě nemusela o nic starat a věděla, že jsem v dobrých rukou. Byla jsem velmi podrobně informována jak se prodej vyvíjí. Nakonec vše dopadlo tak, jak jsem si představovala a moc mu za to děkuji. Doporučuji!!!.

Aleš Chytil

10.9.2017, Stanislav Kroupa, Přerov

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Chytilovi za jeho profesionální služby a urputnou snahu s prodejem mé nemovitosti. Jsem rád, že jsem Vás poznal. Rychlé a příjemné jednání. Ať se Vám daří.