Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 18
kluk
Provozováno na realitním systému Realman

Výkupy NV

Co si vlastně představit pod pojmem výkup nemovitostí?

Jedná se zkrátka o řešení prodeje nemovitosti v případě, že Vás tlačí čas.

Potřebujete rychle peníze, kdy se nechcete zatěžovat s prodejem, jelikož prodej by byl velmi zdlouhavý.

 

Jak takový výkup probíhá?

Na začátek je důležité vědět, že v rámci výkupu bude cena nemovitosti vždy nižší oproti ceně, kterou byste obdrželi při běžném prodeji.

V rámci výkupu, přebíráme na sebe veškeré náklady spojené s provedením celé transakce, daně z nabytí, smlouvy, úschovy apod.

Přebíráme na sebe i velké riziko, že nebude možné nemovitost prodat za cenu, která byla stanovena dle tržní ceny a že takový výkup byl nevýhodný, tedy že budeme ve ztrátě.

Proto jsou tyto výše uvedená rizika zohledněny v rámci procent, které jsme Vám schopni nabídnout za Vaši nemovitost z tržní ceny. Maximální cena, jakou jsme schopni v rámci výkupu nabídnout činí 85%.

 

Jak se stanoví tržní cena?

O stanovení tržní ceny, bychom mohli diskutovat a psát rozsáhlé články, jelikož ve skutečnosti se odvíjí podle toho, jakou nejvyšší částku bude někdo ochoten v daném čase, místě, kde se nemovitost nachází a dané situaci na trhu zaplatit.

Naši makléři disponují cenovou mapou prodaných nemovitostí společností OKF REALITY ale také mají k dispozici cenové mapy všech prodaných nemovitostí na trhu za poslední 2 roky, což je velice slušná databáze, když pomyslíme na to, že každý den se prodá minimálně 200 nemovitostí.

Dále využíváme ke stanovení tržní ceny odhadce nemovitostí, kdy tito stanovují tržní hodnotu podle dostupných metod, které jsou reálně použitelné v současných ekonomických podmínkách v ČR a nejlépe vystihující současnou hodnotu majetku. Ta je velmi proměnlivá v čase a je ovlivňována mnoha faktory, které se vyvíjejí v období rozvoje tržního

hospodářství, stabilizace finanční politiky a soukromého podnikání. Použití metod a způsob stanovení tržní hodnoty je také ovlivněn i účelem, pro který se tržní hodnota majetku zjišťuje. Ocenění porovnávacím způsobem – podle známých realizovaných, resp. inzerovaných prodejů obdobných nemovitostí se provede porovnáním a aplikace na oceňovanou nemovitost.

 

Co tedy od výkupu s OKF REALITY očekávat?

Za Vaši nemovitost zaplatíme maximální možnou částku, přičemž vycházíme z tržního odhadu, jak bylo popsáno výše.

Peníze na Vašem účtu můžete mít do 48 hodin od podpisu smluvní dokumentace.

Veškeré služby spojené s výkupem jsou pro Vás zdarma.

 

 

výkup 1 výkup 2
výkup 3 výkup 4
výkup 5 výkup 6

Potřebujete rychle peníze a zvažujete zda je výkup pro Vás ideální řešení?

 

Kontaktujte nás a probereme Vaše možnosti.