O nás

Nepotřebujeme být největší, ale chceme být nejlepší!

Naše společnost OKF REALITY se zabývá kompletními službami v oblasti realitního trhu. Náš příběh začíná v roce 2017, kdy jsme se rozhodli založit realitní kancelář, která tu bude pro lidi a zajistí maximální spokojenost při prováděné realitní transakci.

Poskytujeme služby na nadstandardní úrovni, máme za sebou kvalitní advokátní kancelář, kvalitní finanční poradce, architekty, spolupracujeme s odborníky při zajištění profesionální prezentace nemovitostí a hlavně dělámě veškerou práci od srdce, aby se na nás mohl každý klient s důvěrou znovu obrátit.

OKF REALITY je úspěšná a stabilní realitní kancelář, která nabízí kvalitní služby v oblasti realitního trhu. Zabývá se zprostředkováním prodeje a pronájmů nemovitostí.

Naším hlavním posláním je maximální spokojenost našich klientů.

Kvalitní právní servis je naší nejvyšší prioritou. Poskytneme Vám jistotu a záruku.

Dále spolupracujeme s profesionálními finančními poradci, kteří budou při vyřizování hypotéky, pojištění apod., vždy stát na Vaší straně. S jejich pomocí Vám zařídíme nejvhodnější financování, dle Vašich potřeb, při koupi Vaší nemovitosti, které současný finanční trh nabízí.

Maskot

V současné chvíli působíme v Olomouckém, Moravskoslezském a Zlínském kraji.

Jsme přesvědčeni o tom, že každá nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci. Proto zpravidla u každé námi prodávané nemovitosti zajišťujeme profesionální fotografie, home staging, půdorysy, vizualizace, 3D SCAN (virtuální prohlídky), video prohlídky, záběry z dronu a další technické vymoženosti. Zkrátka se snažíme pro Vás udělat vždy něco navíc, neustále se rozvíjet a vymýšlet inovativní projekty.

A co vlastně název OKF reality znamená?

Je to prosté. Jelikož víme, že prodej či koupě nemovitosti není jako když člověk kupuje rohlík apod., ale nakládá opravdu s hodnotným majetkem. Proto tento název sděluje, že veškeré Finance, které jsou spojené s realitní transakcí jsou prostě OK. Tudíž se o své peníze / majetek nemusíte obávat. 

Náš tým se na Vás bude těšit i v případě, že byste se chtěli jen poradit a nebo zajít jen na kávu :-)

 

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fname: phone: